O szkole

Jesteśmy nowoczesną szkoła językową organizującą kursy z dojazdem lektora do słuchacza na terenie Warszawy i okolic.

Wyróżnia nas spersonalizowana oferta kursów, lektorzy z pasją do nauczania oraz indywidualne podejście do kursantów.

Naszą misją jest rozwój umiejętności swobodnego porozumiewania się i skutecznej komunikacji w języku obcym, w sytuacjach codziennych i zawodowych, którą realizujemy poprzez tworzenie spersonalizowanych kursów językowych.

thisisengineering-raeng-TXxiFuQLBKQ-unsplash (2)
castle-h

kursy

Organizujemy kursy indywidualne oraz grupowe dla osób prywatnych oraz firm na wszystkich poziomach zaawansowania z języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznych języków zawodowych. Ponadto w naszej ofercie proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów językowych m.in. egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów wstępnych na uczelnie oraz kursy przygotowujące do certyfikatów językowych.

Nauczamy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego 7 dni w tygodniu
od 7-22.

lektorzy

Nasi lektorzy, to przede wszystkim ludzie z pasją – do języków, ludzi i nauczania.  Współpracują z nami wykwalifikowani oraz profesjonalni nauczyciele, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie, przygotowanie i doświadczenie w nauczaniu. Dzięki doskonałym kompetencją lektorzy zapewniają efektywne lekcje w przyjaznej atmosferze.

W szkole EduLang każdy kurs jest spersonalizowany, czyli uwzględnia indywidualne potrzeby kursantów. Program oraz metoda nauczania jest dobierana odpowiednio do aktualnych umiejętności słuchacza oraz celów, jakie chce osiągnąć.

green-chameleon-s9CC2SKySJM-unsplash

EduLang

person (1)

DOSKONAŁA KADRA
LEKTORSKA

car (5)

BEZPŁATNY DOJAZD
LEKTORA

online-learning

SPERSONALIZOWANE
KURSY

calendar-5-1-60x60

ELASTYCZNOŚĆ

piggy-bank-60x60

ATRAKCYJNA OFERTA
CENOWA

smile-1-60x60

MIŁA OBSŁUGA

Sprawdź naszą ofertę i wybierz kurs dla siebie!