Witamy w EduLang!


O nas

Jesteśmy nowoczesną szkoła językową organizującą kursy
z dojazdem lektora
do słuchacza na terenie Warszawy i okolic.

Wyróżnia nas spersonalizowana oferta kursów, lektorzy
z pasją
do nauczania oraz indywidualne podejście do kursantów.

Naszą misją jest rozwój umiejętności swobodnego porozumiewania się i skutecznej komunikacji w języku obcym,
w sytuacjach codziennych i zawodowych, którą realizujemy poprzez tworzenie spersonalizowanych kursów językowych.Organizujemy kursy indywidualne oraz grupowe dla osób prywatnych oraz firm na wszystkich poziomach zaawansowania z języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznych języków zawodowych. Ponadto w naszej ofercie proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów językowych m.in. egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów wstępnych na uczelnie oraz kursy przygotowujące do certyfikatów językowych.

Nauczamy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego 7 dni w tygodniu
od 7-22.


Jak uczymy?

Nasi lektorzy, to przede wszystkim ludzie z pasją – do języków, ludzi i nauczania.  Współpracują z nami wykwalifikowani oraz profesjonalni nauczyciele, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie, przygotowanie i doświadczenie w nauczaniu. Dzięki doskonałym kompetencją lektorzy zapewniają efektywne lekcje w przyjaznej atmosferze. 

W szkole EduLang każdy kurs jest spersonalizowany, czyli uwzględnia indywidualne potrzeby kursantów. Program oraz metoda nauczania jest dobierana odpowiednio do aktualnych umiejętności słuchacza oraz celów, jakie chce osiągnąć.
Co nas wyróżnia?

Doskonała kadra lektorska

Elastyczność

Bezpłatny dojazd lektora

Atrakcyjna oferta promocyjna

Spersonalizowane kursy

Miła obsługa